Kategorie

REGULAMIN

 

I. Postanowienia ogólne.

1. Sklep Internetowy www.ardi.sklep.pl, którego właścicielem jest osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Ardi, Arkadiusz Podpora, z siedzibą pod adresem Zielona 85, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, NIP: 733-199-48-69, REGON: 100541514

2. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową za pośrednictwem sieci Internet w formie umowy zawieranej na odległość pomiędzy osobą zamawiającą (Kupującym), a sklepem (Sprzedającym). 

3. Wszystkie ceny podane na www.ardi.sklep.pl są centami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca na stronie produktu w momencie złożenia zamówienia przez klienta. Na paragonie/fakturze może zostać ujęta cena pomniejszona o stosowany rabat wynikający ze skorzystania przez klienta z promocji specjalnej.

4. Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon lub faktury VAT (w zależności od życzenia Klienta).

5. Rejestracja konta w sklepie www.ardi.sklep.pl jest bezpłatna.

6. Sklep zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.


II. Zamówienia.

1. Zamówienia składać można przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Zamówienia są realizowane w dni robocze. Sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową, ale na terenie Tomaszowa Mazowieckiego istnieje możliwość odbioru osobistego po wcześniejszym uzgodnieniu drogą e-mailową.

2. Koszt wysyłki:

Kurier DPD(przy wpłacie na konto) - 14 zł brutto

Kurier DPD(za pobraniem) -17 zł brutto

3. Płatności za zakupione towary można dokonywać na nr konta bankowego: (mBank) 25 1140 2004 0000 3902 5502 7410,

4. Zamówienia są przyjmowane poprzez poprawnie wypełniony formularz zamówienia, dostępny podczas procedury zakupu towarów. W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych bądź błędnych danych Sprzedający będzie kontaktował się z Kupującym w celu wyjaśnienia nieścisłości adresowych.

5.Moment złożenia zamówienia jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Kupującym a Sprzedającym i jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu. Klient może anulować bądź wprowadzić zmiany w zamówieniu dopóki nie zostało ono wysłane, informując o tym e-mailem bądź telefonicznie

6. Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu

7. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia, o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.
8. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.
 

III. Zwroty i wymiany.

 

1. Akceptujemy zwroty oraz wymiany zamówionych w naszym sklepie ubrań. Skontaktuj się z nami, gdy podejmiesz decyzję o zwrocie bądź wymianie towaru.

2. Zasady:

a) Klient po wcześniejszym skontaktowaniu się ze Sprzedającym ma prawdo zwrócić kupione przedmioty w terminie do 10dni od momentu zakupu.

b) Czas 10 na zwrot liczony jest od momentu odebrania przesyłki do momentu nadania paczki zwrotnej.

c) Zwracane przedmioty nie powinny nosić śladów użytkowania.

d) Prosimy o zabezpieczenie produktu przed odesłaniem.

e) Zwroty są przyjmowane tylko i wyłącznie z dowodem sprzedaży, paragonem lub imienną fakturą.

 

IV. Inne:

1. Dane Klientów naszego sklepu są chronione poprzez Politykę Prywatności i nie są udostępniane żadnym osobom trzecim. Wykorzystywane sa wyłącznie do realizacji zamówienia i kontaktu z Kupującym.
2. Korzystanie ze strony internetowej www.ardi.sklep.pl jest równoznaczne z akceptacją tego Regulaminu i Polityki Prywatności. 
3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).